بازرگانی اردیبهشت | اولین وارد کننده تجهیزات طب سوزنی و بنیانگذار انجمن طب سوزنی ایران

اولین وارد کننده تجهیزات طب سوزنی و بنیانگذار انجمن طب سوزنی ایران

دستگاه LAMP – TDP

بازرگانی طب اردیبهشت دارای نمایندگی انحصاری کلیه دستگاه های کارخانه CHONGQING XINFENG MEDICAL می باشد.

لامپ TDP چیست

کسانی که داستان هزار و یک شب ( محبوب ترین افسانه ایرانی ) را خوانده اند با چراغ جادوعلاالدین آشنا هستند . آیا تاکنون به چراغ علاالدین واقعی فکر کرده اید ؟ لامپ TDP با امواج درمان کننده الکترومغناطیس ، چراغ علاالدین است . گروهی از دانشمندان و پزشکان چینی به رهبری دکتر Gou Wenbin لامپ TDP را برای درمان و افزایش سوخت و ساز بدن و تنظیم فیزیولوژیکی ، کاهش التهاب و درد اختراع کردند . لامپ TDP به عنوان دستگاه فوق العاده موثر برای بیماریهای متعدد از جمله دردهای عضلانی ، صدمات بافت نرم ، ورم مفاصل به کار گرفته میشود . این وسیله از سال ۱۹۸۰ تاکنون ۶۰ میلیون بیمار را در چین معالجه کرده و با کسب گواهی  FDA آمریکا به کشورهای آمریکایی شمالی ، اروپا ، ژاپن ، آسیا ، استرالیا صادر شده است . در دو نمایشگاه بین المللی وسایل پزشکی در بروکسل و یوگسلاوی برنده جایزه طلا و نقره به عنوان بهترین اختراع شده است .

لامپ TDP چگونه کار می کند ؟

متفاوت از لامپ معمولی مادون قرمز و دستگاه مایکروویو درمانی ، ویژگی  لامپ TDP صفحه ای پوشش داده شده با ترکیب عناصر معدنی شامل ۳۳ عنصر ضروری و مفید برای بدن انسان است . وقتی عناصر توسط حرارت الکتریکی فعال شود  این صفحه مواد معدنی موجهای الکترو مغناطیس ویژه ای را منتشر می کند که محدوده آنها از ۲ تا ۲۵ میکرو ن در طول موج و ۲۸ تا ۳۴ mw/sq.cm 24 در چگالی است که هماهنگ با طول موج و شدت موج الکترومغناطیس توسط بدن انسان است و به طور متداوم توسط بدن انسان جذب می شود ( بنابر این جذب انتخابی نامیده می شود ) جذب این انرژی الکترومغناطیسی  طوری به وجود آمد که بر بدن انسان تاثیر داشت توسط :

۱ – کمک به ایجاد محرک های مختلف بیوشیمیایی  مفیدی که بدن ممکن است به علت بیماری ، تصادف یا آسیب کمبود داشته باشد

۲ – تجزیه ساختار ناپایدار مانند سلول های مرده

۳ – افزایش عملکرد تنظیمی و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن

موارد مصرف

بیماریهای جراحی : صدمات مختلف باقت نرم ، زخم سوختگی ، سرما زدگی ، زخم بستر ، پروستات ، اختلالات جنسی و عقیمی مردان ، واسکولیت ، عفونت زخم ، کیست ناشی از cystitisomitis interstitial ، ورم مفاصل رماتیسمی ، غیره

بیماریهای پزشکی : اسهال فانکشنال حاد یا مزمن بزرگسالان ، برونشیت مزمن ، درد قفسه سینه ای که توسط بیماریهای عروق کرونر قلب ایجاد شده ، سیلیکوز وغیره .

بیماریهای زنان : قاعدگی دردناک ، عفونت دهانه رحم ، قاعدگی نامنظم ، نازایی ثانویه و غیره